MÖBLER / Bord / Skrivbord 9704014
nr 970 4014
Skrivbord
England, längd: 120 cm, djup: 60 cm, höjd: 79 cm
Kondition: saknar beslag, slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 juli 2015
kl 19:32:44
100 kr
200 kr